our team

Ons team is momenteel nog niet volledig. Dit wordt nog verder in orde gebracht. 

 

Kinesisten

OLIVIER_NEW.jpg

OLivier 

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen

Osteopathie: manipulatie en weke delen technieken (IAO)

Dry needling

Urban/outdoor rehab

Medische begeleiding A-kern K. Beerschot VA

CONTACT:

Olivier@hyper-fysio.com 

BRITT3_FOTO.jpg

Britt

 

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen
Manuele therapie
Dry needling
Pre- en postnatale kinesitherapie
Groepslessen corehouse: small group preventietraining met een touch van pilates.

CONTACT:

Britt@hyper-fysio.com 

LINSKE_FOTO.jpg

Linske

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen

Manuele therapie

Dry needling

Aquarevalidatie

Medische begeleiding A-kern K. Beerschot VA

CONTACT:

Linske@hyper-fysio.com

Charlotte

 

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen

Osteopathie: manipulatie en weke delen technieken (BELSO)

Dry needling

CONTACT:

Charlotte@hyper-fysio.com 

CHARLOTTE_foto.jpg

Bieke

 

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen

Manuele therapie

Dry needling


CONTACT:

Bieke@hyper-fysio.com 

BIEKE_foto.jpg

Joren Bryssinck

 

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen

Sportgerichte combinatietherapie van manuele therapie en osteopathie

Dry needling

Medische begeleiding A-kern K. Beerschot VA

CONTACT:

Joren@hyper-fysio.com 

JOREN_FOTO.jpg

JELLE CLAES

 

 

Master kinesitherapie en revalidatiewetenschappen en  Medische begeleiding Rapid hockey club Temse en Sportkring Sint-Niklaas.  

Opleidingen: dry needling en Redcord

CONTACT:
Jelle@hyper-fysio.com 

JELLE_foto-2.jpg
 

Personal coach

JENTE_foto.jpg

Jente

Certified perfomance coach Exos


Trainingen: 

- Body Reload

- Functional Fit

- 1 on 1
- Duotraining
 

Focus@hyper-fysio.com 

 

Psychologe

WhatsApp Image 2021-05-22 at 12.21.56.jp

ANNE-SOPHIE​ BUYS

 

(Sport)psychologe

Contact: 

Telefoonnummer: 0484432340

Emailadres: Buyse.annesophie@gmail.com

 

Screening

BIKEFIT

Jente

 

Certified perfomance coach Exos

Focus@hyper-fysio.com 

Logo zwart.png

INSPANNINGSPROEVEN

Logo zwart.png

MICHEL GEERINCK

Verantwoordelijke inspanningsproeven.

info@hyper-fysio.com 

Diëtisten

 
diëtiste.jpeg

VEERLE DE VOOGHT

Als diëtiste ben ik de uitgelezen persoon om u op weg te helpen en te begeleiden in de omschakeling naar een gezondere manier van eten en leven. Samen werken we aan een manier van eten die u kan blijven volhouden, waarbij u niet “op dieet” staat.
 

U kan met al uw vragen omtrent voeding, diëten en gezond leven bij mij terecht. 25 jaar geleden ben ik gestart met mijn zelfstandige praktijk, waardoor ik een bagage aan ervaring heb opgebouwd
 

CONTACT:

+32 475 36 51 37

PODOLOOG

 
Logo zwart.png

KIM SEGERS

 

(Sport) podoloog

 

CONTACT:
info@moovpodologie.be

PEDICURE

 
Logo zwart.png

Lena Bigelow

Pedicure

 

CONTACT:
lena.voetverzorging@gmail.com